top of page
PJYE9569.JPG

Fitness deti

Fitness deti športový klub pre deti a mládež

Klub Fitness Gabrhel Trenčín, ktorý pôsobí dlhé roky v oblasti fitness, kulturistiky a silového trojboja, vychoval množstvo úspešných športovcov a športovkýň. Veľa z nich začali trénovať už ako malé deti v klube fitness detí, ktorý patrí v súčastnosti medzi najlepšie aktivity Fitness Gabrhel. Trénerka Marianna Holbová-Kollárová pod záštitou Milana Gabrhela spoločne vychovali už množstvo talentovaných juniorských pretekárov a pretekáriek s titulmi majstrov Slovenska, Európy či majstrov sveta!

 

Samozrejme, prvoradým cieľom a poslaním klubu Fitness deti je vytvoriť správne športové návyky pre deti, disciplínu už v mladom veku a hlavne pohyb mladých detí, ktorý im v dnešných časoch chýba. Nie všetky deti klubu sa musia zúčastňovať súťaži. Záleží len na Vás, aký druh tréningov sa rozhodnete zvoliť pre svoje deti. 

 

Tréningy fitness detí prebiehajú po dohode s trénerkou Marianou. Deti budú zaradené po dohode s trenerkou do správnej kategórie, ktoré sú ako vekové tak i súťažné či nesúťažné. 

Tešíme sa na Vás a Vaše deti v našom fitness centre! Viac informácií ohľadom fitness detí Vám poskytne trénerka Mariana rada na telefónnom čísle: +421 915 789 205!

bottom of page