top of page
image0(2).jpeg

Trénerské kurzy

Trénerské kurzy

Fitness Gabrhel vzniklo v roku 1993 ako fitness centrum a bolo založené európskym rekordérom a diplomovaným trénerom Milanom Gabrhelom, ktorý sa počas svojej športovej kariéry stal 21 násobným majstrom Slovenska vo vzpieraní, silovom trojboji a tlaku na lavici, 11 násobným  majstrom ČSR, niekoľkonásobným rekordérom ČSR a SR a majstrom Európy v tlaku na lavici.

 

Milan Gabrhel sa zaoberá fitnesom, zdravým životným štýlom, zlepšením zdravotného stavu zákazníka, zlepšením kondície a regeneračnými procesmi.

 

Prevádzka školiaceho Fitness Gabrhel sa v súčasnosti v nových priestoroch na Švermovej ulici zameriava na masérske kurzy, konzultácie v oblasti tréningových procesov, zdravej výživy, zlepšenia zdravotného stavu a možností relaxácie. Chceme pomôcť širokej verejnosti v zlepšovaní telesného stavu fitness tréningom ale pomáhame i športovcom dosiahnuť ich vrcholové výsledky.

Trénerské kurzy

V školiacom centre Vám ponúkame certifikované trénerské kurzy v oblasti fitness, kulturistiky, silového trojboja, silových a úpolových športov.

Inštruktor, osobný tréner a poradenstvo:

Ak si chcete výrazne zlepšiť postavu či kondíciu alebo sa pripravujete na konkrétne preteky, pán Gabrhel Vás rád usmerní vo všetkých aktivitách, odporučí tréningový program, prehodnotí s Vami stravovacie a iné návyky a bude Vás sprevádzať pri tréningoch až pokiaľ nedosiahnete Váš športový alebo súkromný úspech. 

V tejto oblasti má pán Milan Gabrhel dlhoročné skúsenosti a počas svojej kariéry sa podieľal na vypracovaní obrovského množstva špičkových pretekárov a pretekárok v oblasti silového trojboja, vzpierania, fitness, bodybuilding, silných mužov a iných. Pán Gabrhel je taktiež akreditovaný diplomovaný športový tréner ako i reprezentačný tréner telesne postihnutých športovcov.

Možnosti kurzov:

Aeróbne tréningy

Kondičné tréningy

Silové tréningy

Tešíme sa na Vašu návštevu v našej prevádzke! V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle +421 948 135151 alebo +421 904 217691!

bottom of page