top of page
WUFW1164.JPG

Fitness Centrum Gabrhel

Fitness Centrum Gabrhel

Fitness centrum Gabrhel bolo založené v roku 1993 európskym rekordérom a diplomovaným trénerom Milanom Gabrhelom, ktorý sa počas svojej športovej kariéry stal 21 násobným majstrom Slovenska vo vzpieraní, silovom trojboji a tlaku na lavici, 11 násobným  majstrom ČSR, niekoľkonásobným rekordérom ČSR a SR a majstrom Európy v tlaku na lavici. Okrem svojich tradičných trénerských a masérskych aktivít pôsobí pán Gabrhel taktiež dlhoročne v tíme reprezentačných trénerov telesne postihnutých športovcov (paralifting).

 

Fitness Gabrhel sa zaoberá fitnesom, zdravým životným štýlom, zlepšením zdravotného stavu zákazníka, zlepšením kondície a regeneračnými procesmi. Celý tím Fitness Gabrhel v súčastnosti pod vedením reprezentanta v tlaku na lavičke a trénera Pavla Gugu, sa spoločne snaží zabezpečovať čo najlepšiu starostlivosť o zákazníka. K tomuto prispievajú i reprezentanti oddielu Fitness Gabrhel, ktorí pod zastrešením tohto fitness dosiahli vynikajúce výsledky na Majstrovstvách sveta a Európy.

 

V súčasnosti ponúkame veľa možností relaxácie, rekondície a konzultácií v oblasti tréningových procesov, zdravej výživy a zlepšenia zdravotného stavu. Chceme pomôcť širokej verejnosti v zlepšovaní telesného stavu fitness tréningom ale pomáhame i športovcom dosiahnuť ich vrcholové výsledky.

 

Prehľad služieb:

 

 • Fitness

 • Bežecké pásy

 • Veslice

 • Masáže tela

 • Masáže chodidiel

 • Boxovanie 

 • Fitness deti

 • Poradenstvo

 • Inštruktor pre začiatočníkov a poradenstvo

 • Osobný tréner

 • Predaj doplnkov výživy - proteíny, odbúravače tukov, spalovače tukov, vitamíny, minerály. Tieto doplnky výživy si môžete zakúpiť po odbornej konzultácií inštruktorov podľa toho či máte záujem o zlepšenie životného štýlu alebo o súťažnú a vrcholovú prípravu.

 • Masérske kurzy - akreditované v spolupráci s Akadémiou Vzdelávania VAJAK Trenčín

 

Inštruktor pre začiatočníkov a poradenstvo / osobný tréner:

Ak si chcete výrazne zlepšiť postavu či kondíciu alebo sa pripravujete na konkrétne preteky, naši profesionálni inštruktori a tréneri Vás radi usmernia vo všetkých aktivitách, odporučia tréningový program, prehodnotia s Vami stravovacie a iné návyky a budú Vás sprevádzať pri tréningoch až pokiaľ nedosiahnete Váš športový alebo súkromný úspech. 

V tejto oblasti majú majiteľ pán Milan Gabrhel a vedúci fitness centra Pavol Guga dlhoročné skúsenosti a počas svojej kariéry sa podieľali na vypracovaní obrovského množstva špičkových pretekárov a pretekárok v oblasti silového trojboja, spierania, fitness, bodybuildingu, silných mužov a iných. Pán Gabrhel je taktiež akreditovaný športový tréner Slovenskej Asociácie Kulturistiky, Fitness a Silového Trojboja ako i Slovenskej Asociácie Telesne Postihnutych Športovcov. O svoje skúsenosti sa s Vami podelia veľmi radi na osobnej konzultácií. 

 

Taktiež vo Fitness centre Gabrhel môžete stretnúť i našich reprezentantov a športovcov ako napr. Majster Sveta v tlaku na lavičke P. Guga, Najsilnejší Slovák J. Křeháček, Slovenských rekordérov v silovom trojboji R. Kusenda, P.Klimo, a rôzne profesionálne fitnesky. Títo športovci Vám s radosťou prispejú dobrou radou k Vášmu tréningu.

Fitnessstudio

Možnosti registrácie:

Permanentka mesačná

Neobmedzený počet vstupov

Bodová permanentka

10-vstupov

Permanentka študentská 

Zľava pre študentov a seniorov

Otváracie hodiny:

Pondelok- Piatok: 07:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 18:00
Nedeľa: 08:00 - 14:00

Tešíme sa na Vašu návštevu v našom Fitness centre! V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle +421 948 135 151 alebo +421 944 220 311!

bottom of page