top of page
DSC_0675_edited.jpg

Organizácia športových podujatí

Organizácia kvalitných športových podujatí

Večer Hviezd

Fitness Gabrhel každoročne poriada v spolupráci s UNIPID Trenčín a pánom Záhradníkom charitatívne predvianočné kultúrno-športové podujatie pod názvom Večer Hviezd! 

 

Každý rok sa tu v Trenčíne stretávajú tí najlepší športovci roka s vynikajúcimi umelcami aby prezentovali svoje výkony a svoje tituly širokej verejnosti na tomto galavečere dobročinného charakteru. Podujatie sa poriadalo zo začiatku pod záštitou predsedu TSK Pavla Sedláčka a v súčasnosti pod záštitou predsedu TSK Jaroslava Bašku s podporou Trenčianskeho samosprávneho kraja. 

Na tomto Galavečere sa už vystriedali mnohé známe osobnosti zo športového i umeleckého prostredia ako: Pavol Jablonicky, Juraj Vrábel,  Igor Kočiš,  Zora Zsoborova, Janka Kordiakova, Beáta Dubasova,  Dara Rollins, Peter Nagy, Vašo Patejdl, Paľo Habera, Juraj Jakubisko, Magda Pavelková, Kristína a mnoho iných. 

V roku 2019 sa konal už 17. ročník Večera Hviezd.

Viac informácií a históriu predošlých ročníkov Večera Hviezd si môžete pozrieť tu.

Šport festival

Fitness Gabrhel taktiež každoročne poriada v spolupráci s Konfederáciou športových zväzov SR a za podpory Slovenského olympijského výboru a Slovenskej asociácie silných mužov,  úspešný športový festival neolympijských športov.

Na tejto udalosti sa môžu zúčastniť všetci pretekári a odprezentovať svoj tím v kategóriách: silní muži, silový trojboj, bojové športy, fitness športy, fitness deti a iné. 

Okrem týchto športov si môžu diváci vyskúšať horolezeckú stenu, lukostreľbu, cyklo, šípky, bándy hokej, biliard, thajský box, rope skipping (skákanie na švihadlách), taekwondo, bocca a rôzne iné.

Ďalej sú pre návštevníkov pripravené stánky s rôznymi doplnkami výživy a športovými potrebami.

Šport festival sa koná každoročne na Výstavisku v Trenčíne v Novembri a v roku 2019 sa usporiadatelia tešili už z 9.-teho úspešného ročníka tejto udalosti. 

Viac informácií sa dozviete na stránkach Šport festivalu tu.

Okrem týchto dvoch výnimočných športových podujatí poriada Fitness Gabrhel veľké množstvo ďalších športových podujatí ako napr.: Majstrovstvá Slovenska v silovom trojboji, v tlaku na lavičke,  vo fitness, bodyfitness, v kulturistike, Slovenský i Európsky pohár silných mužov, žien,  Fitness šou fitness detí,  a iné. 

Všetky podujatia sú organizované na profesionálnej úrovni a návštevníci sa vždy môžu tešiť z účasti skvelých športovcov a ich neuveriteľných športových výkonov. 

V prípade záujmu veľmi radi usporiadame kvalitné športovo-kultúrne podujatie i pre Vás, pre Vašu obec, spoločnosť,  zväz,  či asociáciu! Pracujeme na celom území slovenskej i českej republiky a v databáze kontaktov máme nespočetné množstvo známych osobností šoubiznisu ako i profesionálnych športovcov. 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle: +421 904 217691 alebo +421 948 135151!

bottom of page